Notícias

FS Femenino Asesoría Pear Castelldefels

FS Masculino Tibu-ron Castelldefels

Equipos Base FSC

RESULTATS I GOLEJADORS/ES PARTITS CAP DE SETMANA FSC (16-17 FEBRER 2019)

RESULTATS I GOLEJADORS/ES PARTITS CAP DE SETMANA FSC (16-17 FEBRER 2019)

SÈNIOR B Femení INSTITUTE LINE – Futsal Ath Vilatorrada: 0-1 JUVENIL A FERRETERIA DEL POBLE – AE Vallirana: 5-1 (Aday 2, Francesc 2, pròpia porta) CFS Sant Joan Despí – JUVENIL B AUTOESCOLA NOVEL: 3-2 (Guillem, Pablo) AE Escola Daina-Isard – JUVENIL A Femení...

AGENDA CAP DE SETMANA PARTITS FSC (16-17 FEBRER 2019)

AGENDA CAP DE SETMANA PARTITS FSC (16-17 FEBRER 2019)

16-02-19: FS CASTELLDEFELS ASSESSORIA PEAR - FSF Joventut d'Elx; 19h; Pavelló Can Vinader 17-02-19: FS CASTELLDEFELS TIBU-RON - Joventut Les Corts; 14h; Pavelló Can Vinader 17-02-19: SÈNIOR B Femení INSTITUTE LINE - Futsal Ath Vilatorrada; 10h; Pavelló Can Vinader...

RESULTATS I GOLEJADORS/ES CAP DE SETMANA PARTITS FSC (9-10 FEBRER 2019)

RESULTATS I GOLEJADORS/ES CAP DE SETMANA PARTITS FSC (9-10 FEBRER 2019)

AJ Pla de Llobregat – SÈNIOR B Femení INSTITUTE LINE: 3-2 (Vinyet, Ivonne) FS Montbui – JUVENIL A FERRETERIA DEL POBLE: 0-3 (Aday, Francesc, Christian) JUVENIL B AUTOESCOLA NOVEL – AE Casp: 2-2 (Guillem, Sergio López) Futsal Ath Vilatorrada – JUVENL B Femení...

RESULTATS I GOLEJADORS/ES CAP DE SETMANA EQUIPS FSC (2-3 FEBRER 2019)

RESULTATS I GOLEJADORS/ES CAP DE SETMANA EQUIPS FSC (2-3 FEBRER 2019)

JUVENIL A Femení GESTNOWPLAYERS – CFS Arenys de Munt: 3-2 (Carla 2, pròpia porta) CE Vincit-Provençalenc – CADET C JC10 SOLUTIONS: 9-1 (Carmelo) Escola Antoni Gaudí – ALEVÍ D MÓN GASTRONÒMIC: 5-3 (Oriol Codina 2, Álex) ALEVÍ Femení MÓN GASTRONÒMIC – CFS Arenys de...

AGENDA CAP DE SETMANA EQUIPS FSC (12-13 gener 2019)

AGENDA CAP DE SETMANA EQUIPS FSC (12-13 gener 2019)

12-01-19: AECS L'Hospitalet - FS CASTELLDEFELS ASSESSORIA PEAR; 18:30h; Pavelló Mpal Sanfeliu (L'Hospitalet) 13-01-19: AE Ramon Muntaner - FS CASTELLDEFELS TIBU-RON; 13:15h; Pavelló Mpal Alheña (L'Hospitalet) 12-01-19: SÈNIOR B Femení INSTITUTE LINE - AE L'Hospitalet...

Luna Llar

BONA ESTRENA DEL FS CASTELLDEFELS PC SMART BABY 18-19

BONA ESTRENA DEL FS CASTELLDEFELS PC SMART BABY 18-19

El passat diumenge va començar la temporada 18-19 de la Lligueta Promoció FECPC (Federació Esportiva Catalana de Paralítics Cerebrals) per al FS CASTELLDEFELS SMART BABY, en la jornada inaugural disputada a Viladecavalls. Aquests van ser els resultats: FS...

EL FS CASTELLDEFELS PC SMART BABY OBRE LA LLIGA DIUMENGE A VILADECAVALLS

EL FS CASTELLDEFELS PC SMART BABY OBRE LA LLIGA DIUMENGE A VILADECAVALLS

Aquest diumenge 2 de desembre comença oficialment la temporada 18-19 a la Lligueta Promoció FECPC (Federació Esportiva Catalana de Paràlisi Cerebral), que un curs més comptarà amb la participació del FS CASTELLDEFELS PC SMART BABY.  Després de guanyar Lliga i Copa en...

GRAN ÈXIT DE LA 5a JORNADA DE FUTBOL SALA ADAPTAT

GRAN ÈXIT DE LA 5a JORNADA DE FUTBOL SALA ADAPTAT

Ahir diumenge 11 de novembre va tenir lloc la 5a JORNADA FUTBOL SALA ADAPTAT organitzada pel FS CASTELLDEFELS PC SMART BABY, que com és habitual es va celebrar a les instal.lacions d’Sports La Pava. Un any més vam gaudir del futsal en essència de la mà d’uns i unes...

Entidad

RESULTATS I GOLEJADORS/ES PARTITS FSC (9-10 NOVEMBRE 2019)

RESULTATS I GOLEJADORS/ES PARTITS FSC (9-10 NOVEMBRE 2019)

SÈNIOR B Masculí CHIRINGUITO MARAE – CAE Les Botigues de Sitges: 5-1 (Emory 2, Marc López 2, Marc De la Mano) CFS Premià de Dalt – JUVENIL Femení INSTITUT LINE: 2-4 (Coral 2, Paloma, Nerea) CFS Sant Joan Despí – JUVENIL A FERRETERIA EL POBLE: 2-4 (Pau Ndje 2,...

AGENDA PARTITS CAP DE SETMANA EQUIPS FSC (9-10 NOVEMBRE 2019)

AGENDA PARTITS CAP DE SETMANA EQUIPS FSC (9-10 NOVEMBRE 2019)

09-10-19: FS CASTELLDEFELS ASSESSORIA PEAR - Intersala Promises; 16:30h; Pavelló Can Roca 09-10-19: FS CASTELLDEFELS TIBU-RON - CE Futsal Abrera; 19:45h; Pavelló Can Roca 10-11-19: SÈNIOR B Masculí CHIRINGUITO MARAE - CAE Les Botigues de Sitges; 19h; Pavelló Can Roca...

RESULTATS I GOLEJADORS PARTITS FSC (26-27 D’OCTUBRE 2019)

RESULTATS I GOLEJADORS PARTITS FSC (26-27 D’OCTUBRE 2019)

SÈNIOR B Masculí CHIRINGUITO MARAE – CFS Gavà López Roca: 0-4 CN Caldes FS – JUVENIL Femení INSTITUT LINE: 3-7 (Judit Ayguadé 3, Judit Preciado 2, Paloma, Coral) JUVENIL A FERRETERIA EL POBLE – AECS L’Hospitalet: 3-1 (Pau Ndje, Guille, Aday) JUVENIL B – Athletic Torre...

AGENDA CAP DE SETMANA PARTITS FSC (26-27 OCTUBRE 2019)

AGENDA CAP DE SETMANA PARTITS FSC (26-27 OCTUBRE 2019)

26-10-19: FS CASTELLDEFELS ASSESSORIA PEAR - FSF César Augusta; 16:30h; Pavelló Can Roca 26-10-19: FS CASTELLDEFELS TIBU-RON - EFS Jordi Torras; 19:45h; Pavelló Can Roca 27-10-19: SÈNIOR B Masculí CHIRINGUITO MARAE - CFS Gavà López Roca; 19h; Pavelló Can Roca...

RESULTATS I GOLEJADORS/ES PARTITS EQUIPS FSC (19-20 OCTUBRE 2019)

RESULTATS I GOLEJADORS/ES PARTITS EQUIPS FSC (19-20 OCTUBRE 2019)

CFS Torrelavit – SÈNIOR B Masculí CHIRINGUITO MARAE: 5-1 (Guillem) JUVENIL Femení INSTITUT LINE – CE Jesús-Maria: 3-5 (Martina 2, Laia) JUVENIL A FERRETERIA EL POBLE – AJ Pla de Llobregat: 3-3 (Hugo 2, Kike) Màgic Sants Futsal – JUVENIL B: 7-3 (Luis, David, Carmelo)...

Este sitio web utiliza Cookies propias y de terceros, para recopilar información con la finalidad de mejorar nuestros servicios, para mostrarle publicidad relacionada con sus preferencias, así como analizar sus hábitos de navegación. Si continua navegando, supone la aceptación de la instalación de las mismas. El usuario tiene la posibilidad de configurar su navegador pudiendo, si así lo desea, impedir que sean instaladas en su disco duro, aunque deberá tener en cuenta que dicha acción podrá ocasionar dificultades de navegación de la página web.

Para más información sobre nuestra política de cookies, pinche el enlace.

Más información y cómo configurarlas

ACEPTAR
Aviso de cookies